UA RU EN

(044) 592-73-94
(044) 550-42-02

(098) 402-54-22
(050) 844-00-43


ПРО КОМПАНІЮ

Аудиторська компанія «КРЕДО-АУДИТ» це дружній колектив молодих фахівців і професіоналів, який орієнтований на розвиток і стабільне зростання компанії, розвиток стратегій особистісного зростання персоналу, надання якісного сервісу клієнтам компанії.

Назва компанії у перекладі з латинської (credo) означає погляди, переконання, що в свою чергу покладено в основу аудиту, як професії.

Компанія була створена в лютому 2001 року, з метою об'єднання досвіду і особистих досягнень однодумців в області аудиту, бухгалтерського обліку, консалтингу та права. Діяльність компанії здійснюється у відповідності з Статутом підприємства та Законом України «Про аудиторську діяльність», а також прийнятими професійними та етичними стандартами в галузі аудиторської діяльності.

У жовтні 2013р., компанія успішно пройшла контроль якості Аудиторської палати України на відповідність системи контролю якості аудиторських послуг стандартам аудиту, нормам професійної етики аудиторів, а також нормативним актам, які регулюють аудиторську діяльність.

Компанія акредитована:

Аудиторською палатою України і включена у перелік аудиторських компаній, які мають право проводити аудит фінансової звітності згідно ст. 8 Закону України "Про аудиторську діяльність".

Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку і включена до реєстру аудиторських фірм, які мають право проводити аудиторські перевірки професійних учасників фондового ринку.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та включена до реєстру аудиторських фірм, які мають право проводити аудиторські перевірки фінансових установ.

Наша місія - здійснення ефективного сприяння і допомоги підприємствам і організаціям в здійсненні об'єктивної оцінки фінансово-економічного стану бізнесу, уникнення помилок і порушень законодавства по веденню господарської діяльності, а також формуванню пропозицій, що дозволяють підвищити ефективність рішень у досягненні високої рентабельності та мінімізації фінансово-правових ризиків при веденні бізнесу.

Персонал компанії представлений групою фахівців з багаторічним досвідом роботи у сфері аудиту, бухгалтерського обліку, консалтингу і юриспруденції. Здійснення господарської діяльності, компанія проводить на підставі свідоцтва про внесення до реєстру аудиторських фірм, які можуть здійснювати аудиторську діяльність, виданого Аудиторською палатою України. 

Наші цілі:

  • Завоювання лідируючих позицій на ринку аудиторських і консалтингових послуг.
  • Постійне підвищення рівня обслуговування клієнтів, розробка та впровадження нових видів послуг.
  • Підтримання образу компанії, як стабільного та надійного партнера на ринку аудиторських і консалтингових послуг.  

Наші принципи:

  • Чесність і сумлінність.
  • Об'єктивність і незалежність.
  • Професійна компетентність та порядність.
  • Конфіденційність інформації.

Побудова діяльності компанії здійснюється на підставі індивідуального підходу до кожного клієнта, дотримання конфіденційності, строгого дотримання професійних і етичних стандартів, прийнятих в області аудиту і консалтингу.

Практика професійної діяльності нашої компанії ґрунтується на комплексному наданні послуг, серед яких можна виділити такі напрямки, як аудиторські послуги, бухгалтерські послуги, консультаційні послуги юридичні послуги.

Визнання:

Рейтинговою програмою «ЛІДЕР ГАЛУЗІ» Союзу Національних бізнес-рейтингів проводився рейтинг економічних показників підприємств України за результатами опрацьованого 2012-2013 року. 

Аудиторська компанія «КРЕДО-АУДИТ» зайняла 31-е місце у ТОП-100 (срібло) серед підприємств України за показником «Валова додана вартість» і має право називатися ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2014»

Периймаючи участь у рейтингу і підтверджуючи це нагородами та символікою, ми демонструємо конкурентні переваги, покращуємо відомість нашої компанії. Сподіваємось, що це мотивує наш колектив до досягнення кращих результатів та професійного зростання, що в свою чергу дозволить компанії заявити про себе як про надійного та перспективного партнера.

 

    

Ми завжди готові вирішити поставлені Вами задачі і тим самим, забезпечити безпеку і еффектвність Вашого бізнесу. Ми піклуємося про Вас і дорожимо своєю репутацією.