UA RU EN

(044) 592-73-94
(098) 402-54-22
(096) 702-54-22

(044) 550-42-02
(050) 844-00-43
(063) 030-97-20


НОВИНИ

  Попередня  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  Наступна   Остання»

31.10.2018

Нараховуємо амортизацію ОЗ у разі переходу підприємства зі спрощеної на загальну систему

Відповідно до п. 44.2 ПКУ юридичні особи – платники єдиного податку ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат з метою обрахунку об’єкта оподаткування за методикою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що з ...

29.10.2018

Що робити в разі, якщо працівник не приступив до роботи, а повідомлення про його прийняття вже в податковій?

Працівника прийняли на роботу, роботодавець видав наказ про прийом і подав повідомлення до податкової. Після цього працівник повідомив, що не буде виходити на роботу, і не буде писати заяву на відкликання заяви про прийняття на роботу. Що робити робо ...

29.10.2018

Оновлено форми податкової накладної та розрахунку коригування, а також порядок їх заповнення

Міністерство фінансів своїм наказом від 17.09.2018 р. №763 затвердило нові форми податкової накладної та розрахунку коригування до неї та зміни до Порядку №1307. Також, завдяки Наказу №763 буде: запроваджено порядок складання&nbs ...

26.10.2018

Новий інформаційний сервіс від ПФУ – «Кабінет роботодавця»

На порталі електронних послуг Пенсійного фонду України тепер функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо. За ...

25.10.2018

ПАТ, які не приведуть свою діяльність у відповідність до вимог Закону №2210, будуть розкривати річну інформацію за 2018 рік по-новому

З 01.01.2019 р. набирає чинності п. 15 р. ІІ Закону №2210 в частині подання емітентами цінних паперів річної звітності в обсязі, встановленому ст. 40 Закону №3480 (у новій редакції). Зміни передбачають поширення вимог розкриття р ...