UA RU EN

(044) 592-73-94
(044) 550-42-02

(098) 402-54-22
(050) 844-00-43


НОВИНИ

  Попередня  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  Наступна   Остання»

24.04.2018

Як бути з оплатою праці, якщо працівник виходить на роботу з навчальної відпустки раніше?

Так як планування навчального процесу відноситься виключно до компетенції навчального закладу, то і навчальну відпустку повинен бути наданий і оплачений в терміни, обумовлені навчальними закладами в межах, визначених ст. 15 Закону України "Про в ...

23.04.2018

Особливості обліку курсових різниць при обчисленні річного доходу для цілей ТЦУ

Податковий кодекс не встановлює окремий порядок розрахунку вартісного критерію річного доходу платника податку для цілей ТЦУ. У той же час для цілей пп. 134.1.1 ПКУ в річний дохід від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухгалтерського облі ...

20.04.2018

Нараховуємо ЄСВ якщо виплати менше мінімальної зарплати

Ситуація 1. Нарахована працівнику заробітна плата за місяць становить менше мінімальної у зв’язку з тим, що він перебував частину місяця у відпустці без збереження зарплати. Але якщо врахувати індексацію, то сума — більша за мінімальну за ...

19.04.2018

Як зміна системи оподаткування ФОП вплине на сплату військового збору?

ФОП в І кварталі перебувала на загальній системі оподаткування, а з ІІ кварталу перейшла на спрощену систему оподаткування. Чи вплине це на сплату військового збору? Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ ...

17.04.2018

Чи можна поповнити рахунок платника в СЕА ПДВ з поточного рахунку іншої особи?

Платником ПДВ у зв'язку з арештом коштів на його поточному рахунку укладено договір доручення з іншою особою, відповідно до якого він доручає такій особі здійснювати від його імені та за його рахунок, зокрема, розрахунки з бюджетом. Згідно з п. 200-1 ...