UA RU EN

(044) 592-73-94
(044) 550-42-02

(098) 402-54-22
(050) 844-00-43


НОВИНИ

«Перша   Попередня  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  Наступна   Остання»

16.04.2018

Чи підлягають компенсації щорічні відпустки, які не використано працівником за кілька років?

Частиною 3 ст. 2 Закону про відпустки встановлено, що право на відпустки забезпечується гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості зі збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги). Також ч. 12 ст. 1 ...

13.04.2018

Чи можна повернути кошти з електронного ПДВ-рахунки на поточний розрахунковий рахунок?

Підприємство помилково сплатило 4 тис. грн. на бюджетний рахунок замість свого електронного рахунку з ПДВ. Звернулося письмово, щоб з бюджетного рахунку були перераховані кошти на електронний ПДВ-рахунок. Гроші були перераховані. Зараз вони знаходять ...

12.04.2018

Оприлюднено проект змін до форми податкової декларації з податку на прибуток

ДФСУ  11 квітня на своєму офіційному web-сайті розмістила проект наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств». Проект наказу підготовлено у зв’язку із внесенням змін д ...

10.04.2018

Зміни до Угоди про уникнення подвійного оподаткування з Швейцарією: ставка роялті 5%

Кабінет Міністрів схвалив проект Протоколу між Урядом України та Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і ка ...

06.04.2018

Звітність з податку на нерухомість планують змінити

У діючій формі Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженої наказом Мінфіну від 10.04.2015 № 408 (далі - Декларація), сума нарахованого податку, що сплачується (рядок 6 Декларації) і яка уточнюється ...