UA RU EN

(044) 592-73-94    (044) 592-10-15
(098) 402-54-22    (050) 844-00-43
(096) 702-54-22    (063) 030-97-20

 

 

 

 

 

 

 

 


Ведення бухгалтерського та податкового обліку

Організація і ведення бухгалтерського обліку, складання і здача звітності, облік податкових зобов'язань та ведення кадрового обліку є невід'ємною частиною операційної діяльності будь-якого успішно працюючого підприємства. При цьому, важливим питанням в організації даного процесу є професійна компетенція і відповідальність персоналу.

В рамках аутсорсингу бухгалтерських послуг, в частині ведення бухгалтерського і податкового обліку підприємства, ми прагнемо позбавити клієнта від можливих турбот і думок про проблеми бухгалтерії, щоб він міг більше думати про розвиток бізнесу. При цьому ми проводимо аналіз правильності складання первинних документів, здійснюємо проведення документів в програмі 1С, здійснюємо формування і здачу звітності в контролюючі органи, здійснюємо підготовку розпорядчих і регламентних документів, здійснюємо формування регістрів бухобліку, підготовку та надання управлінської інформації, проводимо адміністрування платежів, здійснюємо супровід клієнта з органами податкової інспекції, органами пенсійного фонду, статистики та іншими органами, надаємо супутні послуги.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, беручи до уваги всі його побажання і можливості, специфіку діяльності. В результаті цього, нами було розроблено та успішно використовується на практиці кілька способів організації бухгалтерського обслуговування. При цьому бухгалтерські послуги можуть надаватися як в офісі аудиторської фірми, так і в офісі клієнта. Все більшої популярності набирає спосіб надання бухгалтерських послуг віддалено (бухгалтерія on-line), через віддалений сервер аудиторської фірми, що в свою чергу, дозволяє координувати дії клієнта і аудиторської фірми і оперувати інформацією в on-line режимі.

Ми розробили і впровадили на практиці зручні та ефективні механізми з бухгалтерського обслуговування клієнтів, що мають різні специфіки організації бізнесу, різних напрямків діяльності та з різними обсягами документообігу. Кожен клієнт звернувшись в нашу компанію може отримати повний комплекс послуг з одних рук.

Наша компанія надає супутні бухгалтерські послуги, такі як:

Консолідація звітності для групи підприємств

Консолідація звітності відокремлених підрозділів (філій)

Ведення бухгалтерського обліку та складання звітності згідно з МСФЗ

У рамках договору на ведення бухгалтерії клієнта, наша компанія надає консультації з питань бухгалтерського обліку, оподаткування господарських операцій, здійснюваних клієнтом, оптимізації оподаткування згідно чинного законодавства, оцінюємо договірні відносини, а також формуємо управлінські дані для управлінського обліку - все це в комплексі і формує вартість бухгалтерських послуг, що надаються нашою компанією.

Постановка бухгалтерського і податкового обліку

Відновлення бухгалтерського обліку   і  звітності

Супровід бухгалтерського і податкового обліку

Ведення кадрового обліку (кадровий  аутсорсинг)
Вартість бухгалтерських послуг
 

Зв'яжіться з нами і ми докладно розповімо Вам про наші методи, наші досягнення і наші можливості. Ми запропонуємо оптимальний і зручний для Вас варіант бухгалтерського обслуговування і обговоримо всі запитання, що Вас цікавлять.

Сохранить

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Форма зворотнього зв'язку
Ваше ім'я:  *
Ваш телефон: 
Ваш e-mail:  *
Текст повідомлення:  *
  Перевірочний код:  
* - Поля обов'язкові для заповнення